Przeskocz do treści

Badanie na ojcostwo ze szczoteczki do zębów

przykladowy_wynik_badania_2Materiał genetyczny do testu na ojcostwo może pochodzić z próbek niestandardowych, takich jak szczoteczka do zębów. Badanie ojcostwa przeprowadzone na podstawie tzw. mikrośladów jednoznacznie potwierdzi lub wykluczy mężczyznę jako biologicznego ojca dziecka. Ponieważ jest to badanie całkowicie anonimowe, zleceniodawca nie musi podawać danych personalnych osób biorących w nim udział.

Badanie z ubezpieczeniem próbek… Jako Pacjentowi LabGen przysługuje Ci darmowe ubezpieczenie. Jeśli pierwsza próbka zostanie np. zanieczyszczona i nie będzie użyteczna w badaniu, drugą przeanalizujemy dla Ciebie bezpłatnie.

Jak przygotować próbki do analizy

Żeby nie przenieść własnego DNA na próbkę, która posłuży do badania, najlepiej przed jej zebraniem ubrać jednorazowe rękawiczki. Szczoteczka do zębów powinna być używana przez dłuższy czas. Nie może być mokra, dlatego najpierw należy ją dokładnie osuszyć, a następnie włożyć do czystej, papierowej koperty.

W jaki sposób przechowywać próbki przed wysłaniem ich do badania

Aż do wysyłki szczoteczkę do zębów należy przechowywać w temperaturze otoczenia. Powinno się ją również chronić przed kontaktem z wilgocią i nadmiarem promieni słonecznych. Próbki mikrośladowe, w tym szczoteczkę do zębów można wysłać w dowolnym momencie. Najlepiej zrobić to jednak w jak najkrótszym czasie, czyli do 2-3 dni od pobrania.

Próbki mikrośladowe, takie jak szczoteczka do zębów można wysłać pocztą tradycyjną lub zamówić bezpłatnego kuriera, który je odbierze. Są one na tyle stabilnym nośnikiem DNA, że nie zaszkodzi im nawet kilkudniowy transport.

3 kroki do pewnego ustalenia ojcostwa

Po pierwsze kup zestaw do pobrania próbek w domu
Zamówienia na zestawy przyjmujemy drogą elektroniczną za pomocą formularza na stronie www KUP TERAZ >> telefonicznie, e-mailowo lub na czacie online. Zestawy są również dostępne w wybranych aptekach Lista aptek, w których znajdziesz nasze zestawy oraz w Głównym Punkcie Pobrań LabGen w Białymstoku.

Po drugie pobierz próbki i odeślij pocztą lub przynieś bezpośrednio do przychodni
Pobrane próbki podpisz i umieść w zaadresowanej kopercie zwrotnej, pamiętając o dołączeniu formularza zamówienia badania.Wszystkie wymagane dokumenty możemy dostarczyć Ci e-mailem. Próbki przeznaczone do analizy możesz wysłać pocztą, zamówić kuriera po ich odbiór albo przynieść bezpośrednio do placówki. Aby zamówić darmową usługę kurierską zadzwoń do nas na numer telefonu: 570 423 011

Po trzecie odbierz wynik i dowiedz się kto jest ojcem dziecka
Wynik testu na ojcostwo z mikrośladów, takich jak szczoteczka do zębów jest gotowy po upływie 5-10 dni roboczych, od momentu przekazania próbek do laboratorium. Przekażemy go zgodnie z Twoim życzeniem: na miejscu w przychodni, listem poleconym, e-mailem lub telefonicznie.

labgen2Ekspresowy wynik testu na ojcostwo mikrośladów! Wynik testu ojcostwa z udziałem szczoteczki do zębów możemy wystawić już w 48 godzin! Zadzwoń do nas i dowiedź się więcej o Badaniu Express.

Warto przeczytać:

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 19.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 17.00 w weekendy i święta.