Przeskocz do treści

Testy ojcostwa na potrzeby spraw sądowych


Sądowy test na ojcostwo
to dobry wybór jeśli wynik badania ojcostwa zamierzają Państwo wykorzystać jako pełnowartościowy dowód w sprawie sądowej. Taki test może zlecić zarówno sąd jak i osoba prywatna (nie potrzeba do tego żadnego skierowania).
Istotnym elementem sądowego testu na ojcostwo jest samo pobranie materiału. Odbywa się ono w placówce medycznej w obecności lekarza posiadającego upoważnienie wystawione przez biegłego sądowego. W teście muszą uczestniczyć minimum 3 osoby: domniemany ojciec, matka oraz dziecko (lub dzieci). Każda z nich okazuje aktualne dowody tożsamości (w przypadku dziecka jest to odpis aktu urodzenia). Dzięki temu sąd ma pewność, że materiał został pobrany od właściwych osób.

Wraz z wynikiem analizy genetycznej otrzymują Państwo również ekspertyzę biegłego sądowego. Na życzenie Klienta istnieje również możliwość odbioru wyniku w naszym punkcie pobrań.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące tego badania lub chcą się Państwo umówić na wizytę w punkcie pobrań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

 Oferta testów genetycznych dla sądu

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 19.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 17.00 w weekendy i święta.