Badanie ojcostwa w czasie ciąży – pewny i bezpieczny test prenatalny | LabGen

Ustalenie ojcostwa w ciąży – pewny wynik!

Całkowicie bezpieczne testy na ojcostwo możliwe są jeszcze na etapie prenatalnym. Niezależnie od rodzaju pobranych próbek,  pozwalają uzyskać wynik tak samo pewny jak po narodzinach dziecka. 

Pewny test na ojcostwo w ciąży dwa sposoby pobrania próbek

Badanie krwi matki i ojca

Badanie krwi matki i ojca
Dowiedz się więcej

Test w czasie badań w ciąży

Test w czasie badań w ciąży
Dowiedz się więcej

Test na ojcostwo w ciąży z krwi

Jest to innowacyjna metoda dzięki, której można ustalić ojcostwo badając tylko krew matki (co przypomina standardową morfologię) i wymaz od ojca . Wynik badania jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo. Co ważne, taki test można wykonać już w 8 tygodniu ciąży.

Test na ojcostwo przy okazji badań w ciąży

W czasie badań prenatalnych pobiera się płyn owodniowy lub fragment kosmówki- materiały, które mogą zostać wykorzystane jako materiał od dziecka w teście na ojcostwo.

Pewność takiego badania jest identyczna z tą uzyskiwaną w czasie badan po urodzeniu dziecka i pozwala jednoznacznie wykluczyć lub potwierdzić ojcostwo.

Do badania oprócz płynu owodniowego lub kosmówki (materiał od dziecka) pobiera się wymaz z policzka pobrany od matki oraz wymaz z policzka albo mikroślad (włosy z cebulkami, plamy krwi, sperma, używana szczoteczka do zębów itp.) od potencjalnego ojca.

Uwaga! Oba badania możesz wykonać korzystając z naszego systemu ratalnego. Dzięki temu koszt testu może zostać rozłożony nawet na 60 nisko oprocentowanych rat.

Więcej na temat tych badań dowiesz się bezpośrednio od naszych konsultantów.

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 22.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 21.00 w weekendy i święta.