Przeskocz do treści

Cennik stary

[wpt id=”318″]

Możesz też kupić sam zestaw do badania w cenie 70 zł, a za resztę badania zapłacić po pobraniu próbek. Nasz zestaw kupisz także w aptekach w Białymstoku i na miejscu w przychodni.

Opcje dodatkowe

Włączenie do badania próbki (wymaz z policzka) od dodatkowej osoby – 200 zł/1 próbka

Włączenie do badania próbki nietypowej (mikroślad) od dodatkowej osoby – 350 zł/ 1 próbka

Jak wygląda płatność za badanie?

  • Badanie ojcostwa w przychodni (prywatne i sądowe)

Na miejscu w przychodni prosimy opłacić pierwszą część kwoty czyli 150 zł (za pobranie próbek). Pozostałą część kwoty należy wpłacić na nasze konto po pobraniu próbek. Dane do przelewu, a także wypełniony blankiet do przelewu otrzymają Państwo podczas wizyty w przychodni.

  • Badanie z samodzielnym pobraniem próbek

Opłatę można uregulować od razu w całości lub podzielić na dwie części. Wtedy pierwsza część to opłata za domowy zestaw, która jest regulowana na nasze konto lub w przychodni i w aptece (w zależności, gdzie kupują Państwo zestaw). Pozostałą kwotę za badanie należy wpłacić po pobraniu próbek. Dane do przelewu oraz wypełniony blankiet są dołączone do zestawu.

  • Badanie z próbkami nietypowymi (mikrośladami)

W przypadku badania z próbek nietypowych, lab­o­ra­to­rium w pierwszej kolejności sprawdza, czy nadają się one do anal­izy. Dopiero później badany jest wymaz z policzka od drugiego uczestnika badania. Na początku opłaca się więc tylko anal­izę próbki niety­powej, a dopiero później pozostałą część ceny badania. Więcej o badaniu z próbek nietypowych…

Co zawiera wynik badania?

Do wyniku badania dołączone są profile genetyczne badanych osób, wynik zaawansowanej analizy statystyczne, słowna interpretacja oraz dane i podpisy osób wykonujących i zatwierdzających badanie.

 Zadzwoń lub napisz. Chętnie doradzimy!