Przeskocz do treści

Testy na ojcostwo – Suwałki

Pewne testy na ojcostwo w certyfikowanym laboratorium – blisko Ciebie!

testy na ojcostwoZależy Ci na pewnym ustaleniu ojcostwa w certyfikowanym, polskim laboratorium z wieloletnim doświadczeniem? Już dziś zadzwoń i umów się na badanie ojcostwa w LabGen. Zapraszamy do przychodni w Suwałkach. Na miejscu można pobrać próbki do testu DNA na ojcostwo anonimowego lub z danymi osób uczestniczących w badaniu.

Test ojcostwa z wymazów z policzka, włosów i innych mikrośladów

Badamy wszystkie próbki – wymazy z policzka oraz mikroślady takie jak włosy z cebulkami, szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, plamy krwi i spermy, szklanki, sztućce, chusteczki z katarem i wiele innych. Mikroślad można przynieść do przychodni i na miejscu pobrać wymazy z policzka od siebie.  Więcej o badaniu ojcostwa z mikrośladów >>

Pacjenci LabGen objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem próbek. Oznacza to, że jeżeli analiza pierwszej próbki nie pozwoli na wydanie wyniku, analiza drugiej próbki jest bezpłatna.

Test DNA na ojcostwo można wykonać  już po 10 tygodniu ciąży. Jego wynik jest tak samo pewny jak wynik badania DNA po narodzinach dziecka. Więcej o ustaleniu ojcostwa w czasie ciąży >>

Badanie ojcostwa – szybko, dyskretnie i na miejscu

Wymazy z policzka pobiera się szybko i bezboleśnie nawet od małych dzieci. Wynik testu ojcostwa dostępny jest w ciągu 5-7 dni roboczych. Analizę DNA można przyspieszyć do 48 godzin – skontaktuj się z nami i zapytaj o badanie express. Rezultat można odebrać osobiście w przychodni, a także dyskretnym listem, mailem i telefonicznie.

.
Do testu DNA nie trzeba być na czczo. Zalecamy, aby około 2 godzin wcześniej nie jeść, nie pić, nie żuć gumy i nie palić papierosów. Zachęcamy do przeczytania bezpłatnego poradnikaJak przygotować się do badania ojcostwa w przychodni„.

Gwarancja pewnego wyniku testu na ojcostwo

Testy na ojcostwo są najbardziej skuteczną metodą ustalenia ojcostwa. Jednoznacznie potwierdzają lub wykluczają biologiczne ojcostwo. Wyniki testów DNA są tak pewne, że ufają im sądy i prokuratura. Zlecając badanie u nas masz pewność, że otrzymasz wiarygodny wynik. Gwarantuje to wieloletnie doświadczenie laboratorium, liczne certyfikaty jakości oraz współpraca z najlepszymi specjalistami.

Certyfikaty Labgen

.Co więcej, wynik testów zleconych u nas jest 1000 razy bardziej dokładny dzięki analizie aż 24 markerów DNA (w porównaniu do standardowego zestawu 16 markerów). Do każdego wyniku dołączamy profile genetyczne badanych osób, co jest potwierdzeniem wykonanej analizy DNA.

Domowy, wysyłkowy test na ojcostwo

Próbki do badania ojcostwa można pobrać samodzielnie za pomocą naszego wysyłkowego zestawu. Odsyła się je później do laboratorium wraz z formularzem zlecenia badania. Domowy zestaw można zamówić kontaktując się z nami lub przez naszą stronę internetową. Zestaw wysyłamy bezpłatnie na dowolny adres. Jest też dostępny na miejscu w przychodni oraz w aptekach w Białymstoku.

kup-domowy-zestaw-2

Przeczytaj również:

 

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 19.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 17.00 w weekendy i święta.