Przeskocz do treści

Pakiet Pewna Mama — test na ojcostwo w ciąży i test NIFTY

Nowość! W związku ze zwiększonym zainteresowaniem Pacjentek wprowadzamy pakiet badań Pewna Mama! Dzięki niemu w ramach jednego pobrania można wykonać badanie w kierunku ustalenia ojcostwa w ciąży, a także test NIFTY, dzięki któremu sprawdzisz stan zdrowia swojego nienarodzonego dziecka pod kątem wad genetycznych. Badanie ojcostwa i diagnostyka prenatalna w jednej chwili! Jaka jest cena badania pakietowego? Jakie są korzyści pakietu Pewna Mama? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu!

Pakiet Pewna Mama - najważniejsze informacje:
 1. Pakiet Pewna Mama – co obejmuje pakiet?
 2. Pakiet Pewna Mama – gwarancja bezpieczeństwa i pewnego wyniku
 3. Co zyskujesz wybierając pakiet Pewna Mama?
 4. Diagnostyka prenatalna – dlaczego warto wybrać pakiet Pewna Mama?

Pakiet Pewna Mama – co obejmuje pakiet?

Pakiet Pewna Mama umożliwia wykonanie dwóch badań w cenie jednego! Jest to świetna oferta dla mam, które cenią sobie pewność i bezpieczeństwo w czasie ciąży! Kolejnym niewątpliwym atutem tego pakietu jest dyskrecja!

Co wchodzi w zakres pakietu Pewna Mama?

▶ Prenatalny test na ojcostwowykonywany w najnowocześniejszym centrum badań prenatalnych na świecie BGI DNA Service 

Jako próbki do badań służą: krew z żyły odłokciowej od matki oraz wymaz z policzka lub próbki dyskretne (włosy z cebulkami, paznokcie, próbki krwi lub ślady nasienia) od domniemanego ojca.

▶ Test NIFTY Pro – badanie przesiewowe płodu pod kątem wad genetycznych o bardzo szerokim zakresie (aż 94 choroby!!).

Jako próbka do badań służy: krew z żyły odłokciowej od matki

❤️ Pakiet Pewna Mama dostępny jest już od 10 tygodnia ciąży! ❤️

Pakiet Pewna Mama – gwarancja bezpieczeństwa i pewnego wyniku!

Wynik badania na ojcostwo w ciąży wydawany jest z najwyższym możliwym prawdopodobieństwem (w przypadku wyniku potwierdzającego ojcostwo – 99,999999%). Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu metody sekwencjonowania nowej generacji (NGS). W ramach badania analizowanych jest aż do 16 500 markerów SNP [1]!

Test NIFTY Pro to jedno z najpopularniejszych badań wykonywanych w ramach diagnostyki prenatalnej. Wynika to z faktu, iż jest ono w 100% bezpieczne, zupełnie nieinwazyjne, ponieważ w trakcie badania bezpośrednie otoczenie dziecka nie jest w żaden sposób naruszane. Test NIFTY posiada bardzo szeroką walidację, co gwarantuje pewność wyniku. Na świecie wykonano już ponad 9 milionów takich badań – jest to najczęściej wykonywany test z DNA płodowego! 

 

Co wchodzi w zakres badania NIFTY z pakietu Pewna Mama?

 • 6 trisomii – (9., 13. (zespół Patau), 16., 18. (zespół Edwardsa), 21. (zespół Downa), 22.)
 • nieprawidłowości chromosomów płci (zespół Turnera, zespół Klinefeltera, trisomia chromosomu X, zespół Jacobsa)
 • badanie 84 mikrodelecji i mikroduplikacji
 • określenie płci (na życzenie)

Co zyskujesz wybierając pakiet Pewna Mama?

 • Dyskrecja – masz możliwość wykonania badania w sposób dyskretny.
 • Ustalenie ojcostwa i dokładny test prenatalny w jednym badaniu – masz możliwość zyskania pewności co do ojcostwa na bardzo wczesnym etapie ciąży (już od 10 tygodnia) i jednocześnie możesz zadbać o zdrowie dziecka przeprowadzając najczęściej wybierany test NIPT na świecie!
 • Bezpieczeństwo – zarówno test NIFTY Pro jak i ustalenie ojcostwa w ciąży gwarantują 100% bezpieczeństwo dla nienarodzonego dziecka. Do badania pobierana jest jedynie krew od matki – jak w przypadku standardowej morfologii. Test NIFTY w żadnym wypadku nie ingeruje w bezpośrednie otoczenie płodu (tak jak dzieje się to w przypadku amniopunkcji) dlatego nie ma tutaj ryzyka poronienia.
 • Bezpłatne ubezpieczenie – test NIFTY Pro to jedyne tak szerokie badanie prenatalne, które w swojej cenie zawiera ubezpieczenie wyniku! Ubezpieczenie dotyczy sytuacji, w których wydany został wynik fałszywie negatywny lub fałszywie pozytywny.
 • Wysoka czułość badania – test NIFTY Pro – w przypadku trisomii 13. (zespół Patau) i 21. (zespół Downa) czułość testu wynosi powyżej 99% [2]! Z kolei prenatalny test na ojcostwo z krwi matki wyda niepodważalny wynik – w 100% wykluczający ojcostwo lub potwierdzający je na poziomie co najmniej 99.999999%.
 • Wygodne pobranie próbek do badań – przyszła mama może umówić się na pobranie krwi do badań w 1 z 250 naszych placówek w całej Polsce! Bezpłatnie możliwa jest również wizyta pielęgniarki mobilnej, która przyjedzie pod wskazany adres.
 • Szybki wynik – wynik badań uzyskasz maksymalnie do 15 dni roboczych od momentu dostarczenia próbek do laboratorium!
 • Szeroki zakres – pakiet obejmuje w sumie badanie płodu pod kątem 94 różnych chorób oraz badanie w kierunku ustalenia ojcostwa na etapie ciąży (to jedno z najwcześniej dostępnych badań na świecie!).
 • Możliwość poznania płci dziecka – na życzenie (bezpłatnie)
 • Możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty 

UWAGA! W chwili obecnej pakiet jest niedostępny. Możemy zaproponować wykonanie badań oddzielnie. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Diagnostyka prenatalna – dlaczego warto wybrać pakiet Pewna Mama?

Diagnostyka prenatalna jeszcze nigdy nie była dostępna w tak szerokiej ofercie! Pakiet Pewna Mama to badania, dzięki którym zyskasz bezcenny spokój jeszcze na etapie ciąży. Bycie pewnym, kto jest ojcem dziecka oraz pewna i jednoznaczna informacja na temat stanu zdrowia jeszcze nienarodzonego dziecka to kluczowe kwestie, dzięki którym przyszła mama pozbędzie się stresu. Informacje te pozwolą również na poprawę relacji rodzinnych i umożliwią jak najlepsze przygotowania do porodu.

Cały proces badania jest bardzo prosty, a badanie badanie można wykonać nawet bez wychodzenia z domu (korzystając z pomocy pielęgniarki mobilnej, która pobierze próbki do testu). To prawdopodobnie najszersze badanie prenatalne, które można wykonać z domu!

Źródła:

1. https://www.testdna.pl/produkt/pakiet-pewna-mama-od-10-tygodnia/

2. https://badanienifty.pl/wynik-testu-nifty-pro/pewnosc/