Przeskocz do treści

Domowy test ojcostwa w aptece

Nasz domowy zestaw do testu ojcostwa możesz kupić na miejscu, w aptece w Białymstoku. Sprawdź adresy aptek klikając w obrazek poniżej.

laboratorium_genetyczne_test_na_ojcostwo

Jakie próbki pobrać do testu ojcostwa?

Do testu ojcostwa na ojcostwo możesz pobrać różne próbki: wymazy z policzka oraz mikroślady takie jak włosy z cebulkami, plamy krwi i spermy, niedopałki papierosa, szczoteczkę do zębów, szklanki, sztućce, chusteczki z katarem i inne. Dowiedz się o testach ojcostwa z mikrośladów >>

Czy wiesz, że… Pacjenci LabGen  objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem próbek.

Testy ojcostwa – dyskretnie i wygodnie

Wymazy z policzka pobiera się łatwo, szybko i bezboleśnie również od małych dzieci. Pobranie polega na pocieraniu wnętrza policzka specjalnym patyczkiem, tzw. wymazówką.

Wynik testu ojcostwa z wymazów z policzka dostępny jest w ciągu 5-7 dni roboczych, z mikrośladów – w ciągu 5-10 dni roboczych. Istnieje możliwość przyspieszenia analizy do 48 godzin. Rezultat można odebrać dyskretnym listem, przekazywany jest również przez telefon i e-mail.

Testy ojcostwa – gwarancja pewnego wyniku testu DNA

Testy DNA są najbardziej skuteczną metodą ustalania ojcostwa i ich rezultat jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo badanego mężczyzny względem badanego dziecka. Wyniki testów DNA są tak pewne, że uznają je sądy i prokuratura.

Zlecając badanie w LabGen masz pewność, że otrzymasz wiarygodny wynik, gwarantuje to wieloletnie doświadczenie laboratorium, liczne certyfikaty jakości oraz współpraca z najlepszymi specjalistami. Zobacz certyfikaty jakości >>

przykladowy_wynik_badania_2 przykladowy_wynik_badania_1

Czy wiesz, że…Wynik testu DNA jest 1000 razy bardziej dokładny dzięki analizie aż 24 markerów DNA, w porównaniu do standardowego zestawu 16 markerów. Do każdego wyniku dołączamy profile genetyczne badanych osób.

Warto przeczytać:

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 19.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 17.00 w weekendy i święta.  

Test na ojcostwo Augustów, badanie ojcostwa Suwałki, ustalenie ojcostwa w ciąży Białystok, test na ojcostwo z włosa, anonimowe testy na ojcostwo Białystok