Przeskocz do treści

Badanie DNA na ojcostwo – Białystok

Badanie na ojcostwo wykonasz na miejscu w przychodni w Białymstoku. Rejestracja telefoniczna jest czynna od 8.00 do 24.00 oraz w dni wolne od 8.00 do 21.00.

rejestracja_wizyty

Główny punkt pobrań LabGen

Podlaskie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej LAB-med

ul. Fabryczna 4
15-483 Białystok
tel. 570 423 011
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek od 8.00-17.30

Badanie DNA na ojcostwo – dyskretnie i na miejscu w Białymstoku

Wymazy z policzka pobiera się łatwo, szybko i bezboleśnie również od małych dzieci. Pobranie polega na pocieraniu wnętrza policzka specjalnym patyczkiem, tzw. wymazówką.

Wynik testu ojcostwa z wymazów z policzka dostępny jest w ciągu 5-7 dni roboczych. Istnieje możliwość przyspieszenia analizy do 48 godzin. Rezultat można odebrać dyskretnym listem, przekazywany jest również przez telefon i e-mail.

jak_przygotowac_pdfDo badania DNA nie trzeba być na czczo. Zalecamy, aby około 2 godzin wcześniej nie jeść, nie pić, nie żuć gumy i nie palić papierosów.

.

Badanie DNA na ustalenie ojcostwa – jakie próbki pobrać?

Do badania DNA możesz pobrać różne próbki: wymazy z policzka oraz mikroślady takie jak włosy z cebulkami, plamy krwi i spermy, niedopałki papierosa, szczoteczkę do zębów, szklanki, sztućce, chusteczki z katarem i inne. Dowiedz się o badaniu DNA z mikrośladów >>

Czy wiesz, że…

Pacjenci LabGen  objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem próbek.

Badanie DNA na ustalenie ojcostwa można wykonać  już po 10 tygodniu ciąży. Jego wynik tak samo pewnie ustala biologiczne ojcostwo jak wynik badania po narodzinach dziecka. Więcej o badaniu DNA na ojcostwo w czasie ciąży >>

Badanie ojcostwa – gwarancja pewnego wyniku testu DNA

Testy DNA są najbardziej skuteczną metodą ustalania ojcostwa i ich rezultat jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo badanego mężczyzny. Wyniki testów DNA są tak pewne, że uznają je sądy i prokuratura.

Zlecając badanie w LabGen masz pewność, że otrzymasz wiarygodny wynik, gwarantuje to wieloletnie doświadczenie laboratorium, liczne certyfikaty jakości oraz współpraca z najlepszymi specjalistami. Certyfikaty jakości >>

przykladowy_wynik_badania_2 przykladowy_wynik_badania_1

Czy wiesz, że…

Wynik badania DNA jest 1000 razy bardziej dokładny dzięki analizie aż 24 markerów DNA, w porównaniu do standardowego zestawu 16 markerów. Do każdego wyniku dołączamy profile genetyczne badanych osób.

Warto przeczytać:

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 19.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 17.00 w weekendy i święta.  

Test na ojcostwo Augustów, badanie ojcostwa Suwałki, ustalenie ojcostwa w ciąży Białystok, test na ojcostwo z włosa, anonimowe testy na ojcostwo Białystok