Przeskocz do treści

Badanie na ojcostwo w ciąży – Białystok

Wynik badania na ojcostwo w ciąży jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo. Jest przy tym tak samo wiarygodny jak wynik badania wykonywanego po narodzinach. Dyskretne badanie DNA na ojcostwo dostępne jest już od 10 tygodnia ciąży. 

Zadzwoń i umów się na badanie tel. 570 423 011

Badanie na ojcostwo w ciąży – pewny wynik

Badania DNA są najbardziej skuteczną metodą ustalenia ojcostwa, niezależnie czy wykonywane są jeszcze w czasie ciąży, czy już po narodzinach dziecka. Możemy zagwarantować pewny wynik badania DNA na ojcostwo w ciąży. Pozwalają na to lata doświadczenia, tysiące przeprowadzonych analiz, wykwalifikowani pracownicy, a potwierdzają certyfikaty jakości.  Laboratorium jest certyfikowanym partnerem DNA Diagnostic Center.

Badanie na ojcostwo w ciąży

Badanie krwi matki i ojca

Badanie krwi matki i ojca
Dowiedz się więcej

Test w czasie badań w ciąży

Test w czasie badań w ciąży
Dowiedz się więcej

Badanie na ojcostwo w ciąży z krwi

Jest to najwcześniej dostępna metoda bo już po 10 tygodniu ciąży. Do analizy DNA pobiera się krew od matki (jak do morfologii) i wymaz z policzka od potencjalnego ojca. Pobranie próbek nie wymaga szczególnych przygotowań, nie trzeba też być na czczo.

Test na ojcostwo przy okazji badań w ciąży

Można go wykonać około 13-15 tygodnia ciąży. Do testu pobiera się dowolne próbki od pary (wymazy z policzka lub mikroślady takie jak szczoteczka do zębów, maszynka do golenia, niedopałek papierosa i inne) oraz płyn owodniowy lub fragment kosmówki jako materiał od dziecka.

Badanie ojcostwa w czasie ciąży możesz wykonać korzystając z naszego systemu ratalnego. Dzięki temu koszt testu może zostać rozłożony nawet na 60 nisko oprocentowanych rat.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 19.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 17.00 w weekendy i święta.