Badanie na ojcostwo w Białymstoku | LabGen

Badanie na ojcostwo w Białymstoku

Badanie na ojcostwo wykonasz na miejscu w przychodni w Białymstoku. Rejestracja telefoniczna jest czynna w tygodniu od 8.00 do 24.00 oraz w weekendy i święta od 8.00 do 21.00.

Główny punkt pobrań LabGen

Podlaskie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej LAB-med

ul. Fabryczna 4
15-483 Białystok
tel. (85) 871 08 80
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek od 8.00-16.00

Badanie na ojcostwo – dyskretnie i na miejscu w Białymstoku

Wymazy z policzka pobiera się łatwo, szybko i bezboleśnie również od małych dzieci. Pobranie polega na pocieraniu wnętrza policzka patyczkiem, tzw. wymazówką.

Wynik badania ojcostwa z wymazów z policzka dostępny jest w ciągu 5-7 dni roboczych. Istnieje możliwość przyspieszenia analizy do 48 godzin. Rezultat można odebrać dyskretnym listem, przekazywany jest również przez telefon i e-mail.

jak_przygotowac_pdfDo badania ojcostwa nie trzeba być na czczo. Zalecamy, aby około 2 godzin wcześniej nie jeść, nie pić, nie żuć gumy i nie palić papierosów..

Badanie na ojcostwo – jakie próbki pobrać?

Do badania ojcostwa możesz pobrać różne próbki: wymazy z policzka oraz mikroślady takie jak włosy z cebulkami, plamy krwi i spermy, niedopałki papierosa, szczoteczkę do zębów, szklanki, sztućce, chusteczki z katarem i inne. Dowiedz się o badaniu ojcostwa z mikrośladów >>

Czy wiesz, że… Pacjenci LabGen  objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem próbek.

Badanie na ojcostwo możesz wykonać już po 10 tygodniu ciąży. Jego wynik tak samo pewnie ustala biologiczne ojcostwo jak wynik badania po narodzinach dziecka. Przeczytaj więcej o badaniu na ojcostwo w czasie ciąży >>

Badanie ojcostwa – gwarancja pewnego wyniku testu DNA

Testy DNA są najbardziej skuteczną metodą ustalania ojcostwa i ich rezultat jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo badanego mężczyzny względem badanego dziecka. Wyniki testów DNA są tak pewne, że uznają je sądy i prokuratura.

Zlecając badanie ojcostwa w LabGen masz pewność, że otrzymasz wiarygodny wynik, gwarantuje to wieloletnie doświadczenie laboratorium, liczne certyfikaty jakości oraz współpraca z najlepszymi specjalistami. Zobacz certyfikaty jakości >>

przykladowy_wynik_badania_2 przykladowy_wynik_badania_1

Czy wiesz, że… Wynik badania DNA jest 1000 razy bardziej dokładny dzięki analizie aż 24 markerów DNA, w porównaniu do standardowego zestawu 16 markerów. Do każdego wyniku dołączamy profile genetyczne badanych osób.

Warto przeczytać:

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 22.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 21.00 w weekendy i święta.  

Test na ojcostwo Augustów, badanie ojcostwa Suwałki, ustalenie ojcostwa w ciąży Białystok, test na ojcostwo z włosa, anonimowe testy na ojcostwo Białystok