Przeskocz do treści

Testy na ojcostwo – Białystok

Test na ojcostwo  wykonasz na miejscu w przychodni w Białymstoku. Rejestracja telefoniczna jest czynna w tygodniu od 8.00 do 24.00 oraz w weekendy i święta od 8.00 do 21.00.

Główny punkt pobrań LabGen

Podlaskie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej LAB-med

ul. Fabryczna 4
15-483 Białystok
tel. 570 423 011
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek od 8.00-16.00

Testy na ojcostwo  – dyskretnie i na miejscu w Białymstoku

Wymazy z policzka pobiera się łatwo, szybko i bezboleśnie również od małych dzieci. Pobranie polega na pocieraniu wnętrza policzka patyczkiem, tzw. wymazówką.

Wynik testu na ojcostwo z wymazów z policzka dostępny jest w ciągu 5-7 dni roboczych. Istnieje możliwość przyspieszenia analizy do 48 godzin. Rezultat testu można odebrać dyskretnym listem, przekazywany jest również przez telefon i e-mail.

jak_przygotowac_pdfDo testu na ojcostwo nie trzeba być na czczo. Zalecamy, aby około 2 godzin wcześniej nie jeść, nie pić, nie żuć gumy i nie palić papierosów..

Test na ojcostwo – jakie próbki pobrać?

Do testu na ojcostwo możesz pobrać różne próbki: wymazy z policzka oraz mikroślady takie jak włosy z cebulkami, plamy krwi i spermy, niedopałki papierosa, szczoteczkę do zębów, szklanki, sztućce, chusteczki z katarem i inne. Dowiedz się o testach na ojcostwo z mikrośladów >>

Czy wiesz, że… Pacjenci LabGen  objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem próbek.

Test na ojcostwo możesz wykonać już po 10 tygodniu ciąży. Jego wynik tak samo pewnie ustala biologiczne ojcostwo jak wynik badania po narodzinach dziecka. Przeczytaj więcej o ustaleniu ojcostwa w czasie ciąży >>

Test na ojcostwo – gwarancja pewnego wyniku

Testy DNA są najbardziej skuteczną metodą ustalania ojcostwa i ich rezultat jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo badanego mężczyzny względem badanego dziecka. Wyniki testów DNA są tak pewne, że uznają je sądy i prokuratura.

Zlecając test na ojcostwo w LabGen masz pewność, że otrzymasz wiarygodny wynik, gwarantuje to wieloletnie doświadczenie laboratorium, liczne certyfikaty jakości oraz współpraca z najlepszymi specjalistami. Zobacz certyfikaty jakości >>

przykladowy_wynik_badania_2 przykladowy_wynik_badania_1

Czy wiesz, że… Wynik badania DNA jest 1000 razy bardziej dokładny dzięki analizie aż 24 markerów DNA, w porównaniu do standardowego zestawu 16 markerów. Do każdego wyniku dołączamy profile genetyczne badanych osób.

Warto przeczytać:

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 19.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 17.00 w weekendy i święta.  

Test na ojcostwo Augustów, badanie ojcostwa Suwałki, ustalenie ojcostwa w ciąży Białystok, test na ojcostwo z włosa, anonimowe testy na ojcostwo Białystok