Przeskocz do treści

Test DNA na ojcostwo w ciąży

Wynik testu na ojcostwo w ciąży jednoznacznie potwierdza lub wyklucza biologiczne ojcostwo. Jest przy tym tak samo wiarygodny jak wynik testu wykonywanego po narodzinach. Dyskretne badanie DNA w kierunku ustalenia ojcostwa dostępne jest już od 10 tygodnia ciąży. Zadzwoń i umów się na badanie tel. 570 423 011.

Ustalenie ojcostwa w ciąży – pewny wynik

Badania DNA są najbardziej skuteczną metodą ustalenia ojcostwa, niezależnie czy wykonywane są jeszcze w czasie ciąży, czy już po narodzinach dziecka. Możemy zagwarantować pewny wynik badania DNA na ojcostwo w ciąży. Pozwalają na to lata doświadczenia, tysiące przeprowadzonych analiz, wykwalifikowani pracownicy, a potwierdzają certyfikaty jakości.  Laboratorium jest certyfikowanym partnerem DNA Diagnostic Center.

Pewny test na ojcostwo w ciąży

Badanie krwi matki i ojca

Badanie krwi matki i ojca
Dowiedz się więcej

Test w czasie badań w ciąży

Test w czasie badań w ciąży
Dowiedz się więcej

Test na ojcostwo w ciąży z krwi

Jest to najwcześniej dostępna metoda bo już po 10 tygodniu ciąży. Do analizy DNA pobiera się krew od matki (jak do morfologii) i wymaz z policzka od potencjalnego ojca. Pobranie próbek nie wymaga szczególnych przygotowań, nie trzeba też być na czczo.

Test na ojcostwo przy okazji badań w ciąży

Można go wykonać około 13-15 tygodnia ciąży. Do testu pobiera się dowolne próbki od pary (wymazy z policzka lub mikroślady takie jak szczoteczka do zębów, maszynka do golenia, niedopałek papierosa i inne) oraz płyn owodniowy lub fragment kosmówki jako materiał od dziecka.

Badanie ojcostwa w czasie ciąży możesz wykonać korzystając z naszego systemu ratalnego. Dzięki temu koszt testu może zostać rozłożony nawet na 60 nisko oprocentowanych rat.Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Chętnie doradzimy. Zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni od godziny 7.00 do godziny 19.00 w tygodniu oraz od 9.00 do 17.00 w weekendy i święta.